Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

Aktualności

SUNO - nowa linia wzornicza osprzętu elektroinstalacyjnego
2023-11-15

SUNO - prosta, ponadczasowa, neutralna forma, płynnie wtapiająca się w estetykę wnętrza. Stanowi połączenie solidności wykonania, niezawodności i wizualnej harmonii wyrażonej kolorami. Udostępniając pełną gamę tradycyjnych funkcji potrzebnych w domu oferuje jednocześnie zbiór unikalnych, dodatkowych rozwiązań rzadko spotykanych u innych producentów takich jak funkcje Smart Home. SUNO daje możliwość wyboru spośród 8 kolorów ramek i 3 kolorów plakietek/klawiszy, co pozwala dopasować jego elementy do indywidualnych aranżacji pomieszczeń.
czytaj więcej...
MODUŁ DATAGATE POWERCAT 6A Z TYLNYM I BOCZNYM PODEJŚCIEM KABLA
2022-12-06

Gniazdo PowerCat 6A DataGate zapewnia doskonałe tłumienie przesłuchów obcych oraz minimalne tłumienie wtrąceniowe. Dzięki zastosowaniu solidnej obudowy gniazda ze stopu cynku zapewnia lepszą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI). To ekranowane gniazdo posiada również unikalną sprężynową przesłonę, która nie tylko chroni je przed kurzem i zanieczyszczeniami, ale także wypycha niewłaściwie osadzone kable krosowe. Ekranowane gniazdo jest oznaczone dwoma kolorami dla schematów okablowania 568A lub 568B.
NOWOŚCI W OFERCIE LEGRAND – NOWOCZESNE ŁĄCZNIKI I GNIAZDA NILOE STEP
2020-08-21

Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania. Produkty służą do wszechstronnego przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają na kontrolowanie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła. Czym się charakteryzują? Co je wyróżnia?
czytaj więcej...
BEZPRZEWODOWA AUTOMATYKA DOMOWA LEGRAND NETATMO
2020-08-21

Bezprzewodowe sterowanie funkcjami domu daje Ci komfort i prestiż użytkowania. Domowa automatyka bezprzewodowa pozwala sterować oświetleniem, roletami i ogrzewaniem w całym domu bez okablowania ani kłopotliwego montażu. Elastyczna kontrola dopasowuje się do Twoich potrzeb: wystarczy wygodny przycisk zamontowany w dowolnym miejscu mieszkania albo aplikacja na smartfonie, która zapewnia też dostęp do zdalnego sterowania oraz definiowalnych scenariuszy typu wyjście/ powrót.
czytaj więcej...
Nowe gniazda Niloe
2018-11-30

W rodzinie osprzętu Niloe jest już dostępne gniazdo podwójne bez przesłon. Jest to rozwiązanie często preferowane przez instalatorów między innymi ze względu na niższą cenę w stosunku do wersji z przesłonami. Montaż nowych gniazd odbywa się przy wykorzystaniu zacisków śrubowych. • 764562 - gniazdo podwójne do ramek wielokrotnych bez przesłon białe • 764662 - gniazdo podwójne do ramek wielokrotnych bez przesłon kremowe
ALANTEC KOMOS Line  Innowacyjne rozwiązanie wymiennych wkładek
2018-09-16

Wprowadziliśmy do oferty wyjątkowe rozwiązanie, system okablowania strukturalnego umożliwiający bezinwazyjną zmianę wkładki aplikacyjnej po stronie gniazda i panela. Pozwala to na wymianę gniazda bez demontażu kabla. Jeden przewód można współdzielić na dwie aplikacje.
czytaj więcej...
MOLEX - poszerzenie oferty dla ekranowanych, beznarzędziowych modułów Keystone kat. 6
2018-04-06

Firma Molex Premise Networks wprowadziła do oferty beznarzędziowe, w pełni ekranowane moduły Keystone kategorii 6A. Ich zadaniem było umożliwienie stworzenia punktu konsolidacyjnego w sprzęcie firm trzecich w standardzie Keystone w połączeniu z innymi produktami wchodzącymi w skład systemu PowerCat 6A.
czytaj więcej...
A_LAN Panel krosowy 19
2017-12-07

Poszerzyliśmy naszą ofertę o panele krosowe wysokości 0,5U - 24 porty kategorii 5e i 6 w wersji ekranowanej i nieekranowanej. Rozwiązanie takie pozwala optymalnie wykorzystać miejsce w szafie krosowej.
LEGRAND - nowe rozdzielnice naścienne DRIVIA
2013-07-05

Nowa oferta Drivia to rozdzielnice naścienne o 13 modułach w rzędzie odznaczające się wysoką estetyką oraz szeregiem funkcji przyjaznych instalatorom, takich jak: - nowa konstrukcja uchwytu wsporników TH 35, umożliwiająca ich demontaż bez użycia narzędzi oraz mocowanie w trzech pozycjach - wsporniki listew przyłączeniowych mocowane zatrzaskowo - uchwyt etykiety opisowej nad każdym rzędem rozdzielnicy
czytaj więcej...
LEGRAND NILOE Nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego
2012-07-13

Osprzęt podtynkowy przeznaczony do nowych lub remontowanych mieszkań. Osprzęt Legrand Niloe, oprócz tradycyjnych łączników i gniazd, oferuje wiele innowacyjnych funkcji. Technologia radiowa ZigBee umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji o funkcje automatyki domowej bez konieczności kucia ścian.
czytaj więcej...