Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

Aktualności

NOWOŚCI W OFERCIE LEGRAND – NOWOCZESNE ŁĄCZNIKI I GNIAZDA NILOE STEP
2020-08-21

Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania. Produkty służą do wszechstronnego przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają na kontrolowanie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła. Czym się charakteryzują? Co je wyróżnia?
czytaj więcej...
BEZPRZEWODOWA AUTOMATYKA DOMOWA LEGRAND NETATMO
2020-08-21

Bezprzewodowe sterowanie funkcjami domu daje Ci komfort i prestiż użytkowania. Domowa automatyka bezprzewodowa pozwala sterować oświetleniem, roletami i ogrzewaniem w całym domu bez okablowania ani kłopotliwego montażu. Elastyczna kontrola dopasowuje się do Twoich potrzeb: wystarczy wygodny przycisk zamontowany w dowolnym miejscu mieszkania albo aplikacja na smartfonie, która zapewnia też dostęp do zdalnego sterowania oraz definiowalnych scenariuszy typu wyjście/ powrót.
czytaj więcej...
Nowe gniazda Niloe
2018-11-30

W rodzinie osprzętu Niloe jest już dostępne gniazdo podwójne bez przesłon. Jest to rozwiązanie często preferowane przez instalatorów między innymi ze względu na niższą cenę w stosunku do wersji z przesłonami. Montaż nowych gniazd odbywa się przy wykorzystaniu zacisków śrubowych. • 764562 - gniazdo podwójne do ramek wielokrotnych bez przesłon białe • 764662 - gniazdo podwójne do ramek wielokrotnych bez przesłon kremowe
ALANTEC KOMOS Line  Innowacyjne rozwiązanie wymiennych wkładek
2018-09-16

Wprowadziliśmy do oferty wyjątkowe rozwiązanie, system okablowania strukturalnego umożliwiający bezinwazyjną zmianę wkładki aplikacyjnej po stronie gniazda i panela. Pozwala to na wymianę gniazda bez demontażu kabla. Jeden przewód można współdzielić na dwie aplikacje.
czytaj więcej...
MOLEX - poszerzenie oferty dla ekranowanych, beznarzędziowych modułów Keystone kat. 6
2018-04-06

Firma Molex Premise Networks wprowadziła do oferty beznarzędziowe, w pełni ekranowane moduły Keystone kategorii 6A. Ich zadaniem było umożliwienie stworzenia punktu konsolidacyjnego w sprzęcie firm trzecich w standardzie Keystone w połączeniu z innymi produktami wchodzącymi w skład systemu PowerCat 6A.
czytaj więcej...
A_LAN Panel krosowy 19
2017-12-07

Poszerzyliśmy naszą ofertę o panele krosowe wysokości 0,5U - 24 porty kategorii 5e i 6 w wersji ekranowanej i nieekranowanej. Rozwiązanie takie pozwala optymalnie wykorzystać miejsce w szafie krosowej.
LEGRAND - nowe rozdzielnice naścienne DRIVIA
2013-07-05

Nowa oferta Drivia to rozdzielnice naścienne o 13 modułach w rzędzie odznaczające się wysoką estetyką oraz szeregiem funkcji przyjaznych instalatorom, takich jak: - nowa konstrukcja uchwytu wsporników TH 35, umożliwiająca ich demontaż bez użycia narzędzi oraz mocowanie w trzech pozycjach - wsporniki listew przyłączeniowych mocowane zatrzaskowo - uchwyt etykiety opisowej nad każdym rzędem rozdzielnicy
czytaj więcej...
LEGRAND NILOE Nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego
2012-07-13

Osprzęt podtynkowy przeznaczony do nowych lub remontowanych mieszkań. Osprzęt Legrand Niloe, oprócz tradycyjnych łączników i gniazd, oferuje wiele innowacyjnych funkcji. Technologia radiowa ZigBee umożliwia rozbudowę istniejącej instalacji o funkcje automatyki domowej bez konieczności kucia ścian.
czytaj więcej...
LEGRAND Celiane - Nowa gama łączników i gniazd
2012-07-13

Nowa gama łączników i gniazd Legrand Celiane to równowaga formy i funkcjonalności. Innowacyjna paleta tworzyw i kolorów oraz szeroki wachlarz funkcji oferuje domownikom komfort.
czytaj więcej...
KIO 45 - ZATRZASKOWE LISTWY KABLOWE
2012-06-27

Seria zatrzaskowych listew kablowych to trzy cieszące się dużą popularnością wymiary: 85x50, 100x50 oraz 130x50 oraz tylko 5 dodatkowch numerów referencyjnych...
czytaj więcej...