Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

O firmie

Firma NET-LINE istnieje na rynku od 1998r. Od początku swojego istnienia zajmuje się sprzedażą osprzętu elektroinstalacyjnego, teleinformatycznego oraz elektrycznego.

Net-lineGłównym celem naszej Firmy jest zadowolenie i pełna satysfakcja naszych klientów, dlatego też staramy się spełnić wszelkie oczekiwania, jakie stawia przed nami klient, co osiągamy dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu.

Stawiamy na jakość, dlatego wszyscy pracownicy firmy NET-LINE uczestniczą w intensywnych szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje, czego udokumentowaniem są liczne certyfikaty i autoryzacje znanych i renomowanych producentów.

Podstawową ofertą naszej Firmy jest sprzedaż związana z kompleksową realizacją Net-lineprzedsięwzięć związanych z okablowaniem strukturalnym, dostawą osprzetu elektroinstalacyjnego, teleinformatycznego oraz elektrycznego. Pracownicy firmy w trakcie prac realizacyjnych służą pomocą w przygotowaniu projektów i wycen, doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań, doboru sprzętu, oraz na życzenie Inwestora przeprowadzają proces certyfikacji wykonanych sieci.

W rezultacie daje to naszym klientom możliwość wykonawstwa na bardzo wysokim poziomie oraz uzyskanie gwarancji na wykonane prace nawet do 20 lat.