Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

Aktualności

2020-08-21 - NOWOŚCI W OFERCIE LEGRAND – NOWOCZESNE ŁĄCZNIKI I GNIAZDA NILOE STEP

Niloe Step to szeroka gama gniazd i łączników do nowoczesnego domu lub mieszkania. Produkty służą do wszechstronnego przesyłania sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Dodatkowo pozwalają na kontrolowanie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła. Czym się charakteryzują? Co je wyróżnia?

Niloe Step to nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego o klasycznej linii kwadratu. Każde wykończenie serii Niloe Step zaprojektowano, aby podnieść estetykę Twojego domu.

 

 

Kolory i wykończeniaKolory Niloe Step

W przypadku wystroju wnętrz znaczenie mają nawet najdrobniejsze detale. Dlatego łączniki i gniazda serii Niloe Step dostępne są w 4 kolorach: białym, czarnym, aluminium i stalowym. Unikalne kompozycje dopasowane do indywidualnych wnętrz można stworzyć dzięki 10 kolorom ramek.

  • 4 pełne kolory – ramki i mechanizmy dopasowane kolorystycznie
  • Klasyczna elegancja czerni – czarny i antracyt
  • Pastelowe odcienie – pudrowy róż, miętowy, perłowy
  • Nowoczesne kolory imitujące metal – stalowy, aluminium, stal szczotkowana, aluminium szczotkowane

Niloe Step

Bezpieczny i wygodny montażNiloe Step

Łatwy montaż, szybkie łączenie elementów. Dzięki najnowszemu mechanizmowi montaż wykończeń nie wymaga używania narzędzi. Uchwyty przylegają do siebie dzięki specjalnym wypustom montażowym gwarantując dokładne łączenia mechanizmów w zestawy wielokrotne. 

  • Gniazda dostępne też w wersji z przesłonami otworów wtykowych
  • Automatyczne lub otwarte zaciski śrubowe gniazd 
  • System przesłon zwiększający bezpieczeństwo użytkowania
  • Montaż na wkręty lub pazurki 
     

Dystrybucja energiiNiloe Step

Szeroka oferta, niezawodny wybór. Niloe Step to pełny asortyment gniazd. Dzięki niemu będziesz miał łączność z siecią i z całym światem.
Gniazda płaskie 2P+Z z USB typu C to kompaktowe rozwiązania zapewniające oszczędne wykorzystanie przestrzeni w Twoim domu.

 

Większa kontrolaNiloe Step

Zwiększona funkcjonalność i wygoda dzięki całemu spektrum funkcji sterowania. Korzystaj z większego komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii. Technologia podświetlania LED w łącznikach podświetlanych i ze wskaźnikiem zapewnia optymalną niezawodność, długi cykl życia i efektywność energetyczną.

 


Gniazda multimedialneNiloe Step

Kompleksowa oferta i komfort wyboru. Dźwięk jest częścią naszego życia. Kompletna oferta produktów dedykowanych do przesyłania sygnałów multimedialnych analogowych lub cyfrowych zapewniających dostęp do telewizji, telefonu i Internetu oraz przesyłanie sygnału A/V do projektora lub monitora.

 

Niloe StepOsprzęt IP44

Niezależnie od tego czy jest to deszcz, promienie słoneczne, czy susza. Produkty Niloe Step są zaprojektowane do funkcjonowania we wszystkich warunkach pogodowych. Bez względu na pogodę mamy zawsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

W serii Niloe Step dostępne są mechanizmy i akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 w standardowym kolorze białym oraz czarnym, aluminium i stalowym. Mogą być montowane w dedykowanych ramkach pojedynczych i wielokrotnych. Stopień ochrony IP44 można uzyskać w dowolnych łącznikach 1- i 2-klawiszowych z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów.

 

Czytaj więcej: https://legrand.pl/niloe-step