Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

Tehalit

Kanały elektroinstalacyjne firmy Tehalit służą do prowadzenia przewodów zasilajacych, telekomunikacyjnych i przesyłu danych do miejsc, gdzie są one wymagane. W dowolnym miejscu w pomieszczeniu umożliwiają realizację wymaganych przyłączy. Dlatego wraz z urządzeniami do zabudowy, czy osprzętem podtynkowym marki Polo, tworzą kompletny system.
 
Zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym

W prywatnym budownictwie mieszkaniowym listwy przypodłogowe SL, czy listwy elektroinstalacyjne Ateha spełniają wszelkie stawiane im wymagania. Są szczególnie łatwe w montażu i charakteryzują się eleganckim wyglądem. Wysoka elastyczność pomaga elektroinstalatorom zainstalować gniazda zasilające, telefoniczne, telewizyjne czy komputerowe w dowolnym miejscu.
 
Zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej

Specjalne systemy kanałów oferują szczególnie wysoki poziom funkcjonalny. Z nowoczesnym wyglądem i postępową techniką pozwalają zrealizować wszelkie wymagania nowoczesnych stanowisk pracy. I tak wypełnia swoje zadania system BR netway prowadząc przewody zasilające i przesyłu danych w oddzielnych komorach.
 
Wykonania specjalne

Na życzenie Tehalit wykonuje indywidualne wykonania specjalne, pozwalające zrealizować każdą koncepcję architektoniczną.