Dystrybucja osprzętu elektroinstalacyjnego teleinformatycznego i elektrycznego

Polam Suwałki

Produkty Polam Suwałki to profesjonalne rozwiązania systemów dystrybucji okablowania umożliwiające wykonanie instalacji elektrycznej i teleinformatycznej. Proponowane rozwiązania listew i kanałów naściennych są zgodne z wymogami norm polskich i europejskich.

Oferta handlowa Polam Suwałki zawiera następujące listwy:

  •  listwy naścienne LN

Listwy naścienne LN - to produkty przyjazne dla instalatorów oraz użytkowników. Wszystkie elementy systemu tworzą spójną instalacje naścienną. Listwy LN to rozwiązania listew przydatne w każdej instalacji - szeroka rodzina wymiarów listew, kompletny osprzęt łącznikowy, wysoka i stabilna biel produktów.

  •  listwy naścienne KI

Listwy naścienne KI to profesjonalne rozwiązania listew naściennych do każdej instalacji w biurze, szkole, w domu. Listwy KI to produkty o wysokiej wytrzymałości. Odporne na uderzenia, trwale chroniące przewody. Listwy bez pęknięć i odkształceń.

  •  listwy naścienne KIO

Listwy naścienne KIO umożliwiaja  zamontowanie w nie systemów  Mosaic 45, Sistena, Suno   dzięki kompletnym zestawom uchwytów montażowych do osprzętu (Mosaic 45) oraz osprzętu na wkręty średnica 60 mm ( Sistena, Suno).

  • listwy napodłogowe KOBRA

Oferta obejmuje także elastyczne listwy napodłogowe KOBRA są doskonałym rozwiązaniem problemów z luźnymi przewodami leżącymi na podłodze w biurze, domu, sklepie, itp. Elastyczne listwy napodłogowe KOBRA serii 1200, 1400 i 1600 podnoszą zdecydowanie bezpieczeństwo poruszania się i pracy.

   

 

W systemach prowadzenia przewodów poza listwami posiadamy w ofercie także rury.

  • Rury elektroinstalacyjne sztywne

Rury typu RB do instalacji elektrycznych służą do prowadzenia przewodów na ścianach i suficie. Rury są wykonane z wysokiej jakości PCV i posiadają gładką powierzchnię.

 

  • Rury elektroinstalacyjne giętkie

Wykorzystywane są do prowadzenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnątrz budynków. Zapewniają wysoki poziom ochrony mechanicznej kabli i przewodów umieszczonych w ich wnętrzu.